Plechové disky

Plechové disky

Všetky nami ponúkané plechové disky sú vyrobené v EÚ a nesú značku KFZ. Výrobca KFZ je držiteľom všetkých potrebných certifikátov a osvedčení.

Plechové disky KFZ majú tieto certifikáty:

  1. KFZ TUV ISO 9001:2000
  2. Osvědčení ministerstva dopravy o technické způsobilosti
  3. Rozhodnutí ministerstva dopravy o změně schválení technické způsobilosti

    Všetky zverejnené certifikáty Vám zaručujú, že predávame výhradne kvalitné disky, homologované pre Vaše vozidlo, opatrené všetkými povoleniami pre prevádzku v EU.

Najčastejšie pripomienky k plechovým diskom

1) Je rozdiel medzi oceľovými a plechovými diskami?

Oceľové disky sú často hovorovo nazývané Plechové disky. Správnejší názov je Oceľové disky, každopádne obidva pojmy znamenajú to isté. Skutočne správny termín je oceľové disky, ale názov plechové disky je viac zaužívaný.

2) Môžem použiť originálne skrutky/matice k zakúpeným plechovým diskom?

Áno, oceľové disky sa pripevňujú originálnymi skrutkami/maticami. V prípade potreby Vám ich na vyžiadanie ponúkneme, nie sú však súčasťou dodávky v cene diskov.

3) Je vhodné k plechovým diskom kupovať bezpečnostné skrutky?

Toto riešenie pre oceľové disky neodporúčame. Bezpečnostné skrutky plnia ochrannú funkciu najlepšie v liatych kolesách, kde sú hlavy skrutiek zapustené do materiálu kolesa a nie je možné ich povoliť, napríklad pomocou „hasáku“. Plechové disky priskrutkované bezpečnostnými skrutkami síce skomplikujú odcudzenie, ale nefungujú tak účinne, ako by mali. Pokiaľ máte problém s krádežami kolies a pneumatík, kúpte radšej liate kolesá, kde bezpečnostné skrutky fungujú správne.

4) Prečo musím zadávať vozidlo, keď vyberám oceľové disky?

Je to najspoľahlivejší spôsob ako nájsť správne oceľové disky, ktoré potrebujete. Pokiaľ máte naďalej akékoľvek pochybnosti alebo potrebujete poradiť, neváhajte a kontaktujte nás.

5) Budú na oceľové disky z vašej ponuky pasovať puklice?

Nami ponúkané oceľové disky majú tvar čelnej plochy prispôsobený tak, aby na ne pasovali kvalitné kryty kolies, tzv. puklice.Potrebujete poradiť?

02 20 86 21 89 offline

Porovnávanie

V porovnaní máte 0 produktov.

Zobraziť porovnané
Odobrať všetko

 

Copyright © ONIO SK, s.r.o. 2022 Všetky práva vyhradené. Logistiku zabezpečuje ONIO s.r.o.