Novinky a zľavy emailom

Radi Vám zašleme predsezónny zľavový kupón a predstavíme tohtoročné novinky. Zanechajte nám svoj e-mail.

Pneumatiky Matador MP46 Hectorra 2

Výrobca:Matador
Kategória:Osobné
Obdobie:Letné

Nahradzujúce dezény

Výrobca uviedol na trh nové produkty, ktorými postupne budú nahradené produkty zvoleného dezénu. Doporučujeme používať radšej modernejšiu verziu dezénov.

Popis dezénu

Aj tradičný zástupca ekonomického segmentu môže ponúknuť veľmi kvalitné vysokorýchlostné obutie, dôkazom sú letné pneumatiky Matador MP46 Hectorra 2. Už od roku 2008 majú vodiči vozidiel vyššej triedy a luxusných áut s výkonnými motormi možnosť obuť bez obáv takmer domáce pneumatiky.


Výhody letnej pneumatiky Matador MP46 2:

  • Skvelý pomer cena: kvalita
  • Určená pre vysoko výkonné a luxusné vozy
  • Skvelá ovládateľnosť a bezpečnosť
  • Inovačné info prvky na bočnici

Na prvý pohľad sa jedná o výkonnú pneumatiku s asymetrickým vzorom – štyri hlboké obvodové drážky spolu so skosenými lamelami sú rozmiestnené tak, aby bol minimalizovaný aerodynamický hluk (tzv. píšťalový efekt). Špecifický plný obvodový pás potom zlepšuje smerovú stabilitu a tým zvyšuje bezpečnosť. Pneumatika disponuje skvelou ovládateľnosťou a krátku brzdnou dráhou aj pri vysokých rýchlostiach (rýchlostný index je až do 300 km/h).

Dezén pneumatiky je možné rozdeliť na vnútornú a vonkajšiu časť, pre istotu je na vonkajšej strane nápis „outer“. Zatiaľ čo na vonkajšku sú širšie dezénové bloky a úzke priečne drážky pre vyššiu stabilitu, na vnútornej strane sú užšie bloky a širšie drážky pomáhajúce výkonu a bezpečnosti za mokra. Na bočnici pneumatiky potom možno nájsť info prvky ako priebeh životnosti a pozíciu plášťa na vozidle.

Dostupné rozmery

priemer 16"

71,70 € Dostupnost: U dodávateľa 4-8 dnů
 

Ďalšie obrázky

Matador MP46 Hectorra 2
 

Potrebujete poradiť?

02 20 86 21 89 offline

Porovnávanie

V porovnaní máte 0 produktov.

Zobraziť porovnané
Odobrať všetko

 

Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK

Copyright © ONIO SK, s.r.o. 2018 Všetky práva vyhradené. Logistiku zabezpečuje ONIO s.r.o.

cookie