Vážení zákazníci, už čoskoro zmeníme názov nášho e-shopu na Spintero.sk. Nemusíte sa však báť –⁠ všetko ostatné zostáva pri starom.

Alu disky

Hľadanie alu diskov podľa vozidla

Kontaktujte našu technickú podporu

02 20 86 21 89

Najčastejšie pripomienky k Alu diskom

1) Je rozdiel v označení „alu disky“, „liate disky“, „elektróny“?

Alu disky sú často hovorovo nazývané liate disky alebo elektróny, pričom máme zakaždým na mysli to isté. Označenie „liatinové disky“ je nesprávnym označením, takéto disky neexistujú a zvyčajne ide o liate disky.

2) Môžem použiť originálne skrutky/matice?

Ano, k vybraným alu diskom je potrebné použiť originálne skrutky/matice. U týchto diskov nájdete text, ktorý Vás na to upozorní. Všetky ostatné nami dodávané liate disky sú dodáváné s príslušenstvom (skrutky/matice prípadne centrovacie krúžky).

3) Je vhodné zaobstarať si bezpečnostné skrutky?

Ano doporučujeme pre liate disky zakúpiť bezpečnostné skrutky. Pre minimálne zabezpečenie doporučujeme zakúpiť aspoň najlacnejšie bezpečnostné skrutky/matice značky Block, pokiaľ vozidlo parkujete cez noc na parkovisku mali by ste pouvažovať nad investíciou do McGardu. Bezpečnostné skrutky nájdete tu.

4) Prečo musím zadávať vozidlo, keď vyberám alu disky?

Je to najspoľahlivejší spôsob ako nájsť homologované liate disky, ktoré budú pasovať na Vaše vozidlo. Pokiaľ máte naďalej akékoľvek pochybnosti alebo potrebujete poradiť, neváhajte a kontaktujte nás.

Označenie Alu diskov

Označenie diskov nie je žiadna čierna mágia, jedná sa o kombináciu niekoľkých čísel a znakov. Jedno z možných označení alu diskov prikládáme nižšie.Nápověda, aneb jak se vyznat v kódu alu kola

Potrebujete poradiť?

02 20 86 21 89 offline

Porovnávanie

V porovnaní máte 0 produktov.

Zobraziť porovnané
Odobrať všetko

 

Copyright © ONIO SK, s.r.o. 2022 Všetky práva vyhradené. Logistiku zabezpečuje ONIO s.r.o.