Vážení zákazníci, už čoskoro zmeníme názov nášho e-shopu na Spintero.sk. Nemusíte sa však báť –⁠ všetko ostatné zostáva pri starom.

Partneri

rucne-naradie.sk
Predaj ručného náradia kvalitných značiek za najlepšie ceny. Ručné náradie a záhradná technika od výrobcov ako Narex, Bosch, DeWalt, Hitachi, Gardena, Black and Decker, Dremel i iné. Expedujeme ihned, dodáme od 1–3 dní. 

 

pneuservisy.sk
Katalóg pneuservisov a informácií o údržbe pneumatík najdete tu. Pneuservisy z celej Slovenskej republiky. Na webovej stránke si môžete vyhľadať najbližší pneuservis pre vás pomocou zadania vášho PSČ.

 

e-pneumatiky.cz
Český partner pre predaj a distribúciu pneumatík pre osobné, úžitkové a off-road vozidlá. Predaj alu diskov, plechových diskov, sněhových reťazov a doplnkového sortimentu.

 

 

E-autogumi.hu
Maďarský partner pre predaj a distribúciu letných, zimných celoročných pneumatík pre osobné, úžitkové alebo SUV. Široká ponuka moto pneu.

(Magyar partner eladó és forgalmazó nyári gumik, téli gumiabroncs négy klímaberendezés az utasok, kereskedelmi vagy SUV. A motorkerékpár gumiabroncsok széles kínálata.)

Potrebujete poradiť?

02 20 86 21 89 offline

Porovnávanie

V porovnaní máte 0 produktov.

Zobraziť porovnané
Odobrať všetko

 

Copyright © ONIO SK, s.r.o. 2022 Všetky práva vyhradené. Logistiku zabezpečuje ONIO s.r.o.